Duo flétna kytara:

 
Olga Švárová - Vlachová (flétny)
 
Miroslav Žára, skvělý kytarista, vystudoval konzervatoř v Plzni a Pražskou Hamu, žák Štěpána Raka. Miroslav Žára se již po několik let věnuje jak klasické kytaře, tak interpretaci flamenca. Věnuje se koncertní a pedagogické činnosti.
 
Martin Křehnáč vystudoval na Státní konzervatoři v Pardubicích obor klasická kytara.Vyučoval 1 rok na ZUŠ v Hostinném a 2 roky v ZUŠ U půjčovny v Praze 1 klasickou kytaru. Byl 8 let pedagogem na ZUŠ Lounských v Praze 4 a nyní vyučuje klasickou kytaru na ZUŠ Štefánikova v Praze 5. Na Mezinárodní konzervatoři Praha vyučuje klasickou kytaru, obligátní kytaru a korepetici. Vystupoval na řadě koncertů v České republice. Studoval v letech 1997-2003 v Německu a ve Švýcarsku waldorfskou pedagogiku a teologii. Zde se také věnoval koncertní činnosti. Koncertoval sólově ve Stuttgartu, Basileji a v Kostnici. Pořádal komorní koncerty v různých seskupeních. (flétna, kytara, housle, violoncello a klavír) V roce 2010 koncertoval v Japonsku. Na programu jeho kytarového recitálu byla Fuga a moll Johanna Sebastiana Bacha, Preludia H. Villa-Lobose, Suita A dur Ivana Jelínka a skladby Štěpána Urbana. V létě 2011 a 2012 koncertoval s flétnistou Mariem Mesanym v japonské Nagoyi. Na jedonom z koncertů vystupoval s Nagoyiskou filharmonií. V roce 2013 a 2014 koncertoval se studentem MKP Janem Jandou v japonské Nagoyi, Naře, Kumanu, Toyotě, Yokohamě a v Tokiu. Na programu byly pěvecké koncerty s kytarou a koncerty kytarového dua.

Dále kytaru alteruje Eva Zpěváková (kytara, loutna): vystudovala konzervatoř Plzeň. Nyní se věnuje pedagogické i koncertní činnoti.

 
 

Klasické koncerty:

- hudba od renesance po současnost

 Latinsko-americké večery:

Libertango ( A. Piazzolla), Historie du tango ( A. Piazzolla), Entr´ acte ( J. Ibert), Paraboles ( J. Ibert), Manha de carneval ( L. Bonfa), Pacoca - choro (C. Machado), Sambossa - bossa nova ( C. Machado), Quebra Queixo - Choro ( C. Machado), Pé de molequ - samba choro ( C. Machado), Algodáo doce - Samba ( C. Machado),  Danza Venezolana ( S. Arriagada).....a další.